Switch to full style
GPS, telefony, nowiki technologiczne, nowatorskie pomysły.
Odpowiedz

Czy ktoś spotkał pasek do spodni bez wad?

18 lip 2016, 11:05

Od wielu lat borykam sie z problemem pasków. Mam wrazenie ze ludzie nie wyprodukowali jeszcze tego przedmiotu. Problem polega na tym ze przeciętny pasek ma klamrę ,a ta jest gruba i nie przechodzi przez szlufki w spodniach. Gdy do tego dochodzi zakładanie np ładownic,szaszetek, nerek to meczymy się przeciągajac wąską końcówkę przez szlufkę a potem przez szlufki nerki itd...

Są np paski z klamrą AustriAlpin typu cobra którą mozna jednym kliknieciem wpiąć i w miare łatwo wypiąć(zwykle klamerki uzywane w spadochroniarstwie) o wytrzymałosci chyba 900kg pojedynczo ale wtedy pas ma dwa zgrubienia na obu koncach co już wogóle uniemozliwia niemal przekładanie przez szlufki.

Marzy mi się pasek który ma na tyle mała i cienką klamerkę tez tego typu jak cobra ale zeby nie była dużo grubsza niż sam pas ,bym mogł błyskawicznie przekladać w jedna czy druga stronę przez spodnie. Nikt zapewne nie wymyślił jeszcze takiego rozwiązania ale mysle ze jest ono w obecnym stuleciu dla ludzkości jak najbardziej możliwe wiec gdyby ktoś coś podobnego trafił chętnie bym się dowiedział .

Czy ktoś spotkał pasek do spodni bez wad?

04 sie 2016, 18:03

Witaj
Ja tez mialem taki problem, nie wiem jak to mozliwe ale ja kiedys kupilem taki zwykly pasek ktory nie mial klamry tylko takie cos co przeciagasz pasek i sie trzyma .
Duzo mniejsze od klamry i sprawia mniej problem.
Obrazek
Bardzo proste i mnie zadowala.
Odpowiedz