Teraz jest 19 cze 2018, 18:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lut 2013, 23:30 

Witam wszystkich

Wiem, że to może być odebrane jako bezczelna reklama :P ale ze względu na tematykę forum i to co chce zorganizować myślę, że muszę to tu ogłosić, bo może być kilka zainteresowanych!

Organizuję wyjazd wakacyjny w klimatach programu telewizyjnego Survivor/Ryzykanci/Wyprawa Robinson

Nie będę się tu rozpisywał szczegółowo, tylko zapraszam chętnych do zajrzenia tu:

Ogłoszenie na forum:
http://www.survivor.pun.pl/viewtopic.php?id=424

Facebook: (tu jest to samo tylko mniej przejrzyste)
http://www.facebook.com/pages/Survival- ... 8470666224

Dodatkowo zachęcam do polubienia ewentualnie, jeżeli znacie kogoś kto mógłby być zainteresowany do przekazania informacji.

Proszę się nie przejmować, że zgłoszenia są do końca lutego, co prawda dobrze by było, jakbym je wtedy otrzymał, ale ze względu, że jest jeszcze trochę miejsc termin będzie przedłużony, ale oficjalnie to ogłoszę dopiero po 1 marca ;)

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na
gg 7929540
e-mail stachb.pl@gmail.com

ten temat bądź pw

Pozdrawiam
Stach ;)

PostNapisane: 27 lut 2013, 23:59 
Założyciel
Założyciel

Hej, bardzo fajna sprawa tylko żebym dobrze zrozumiał:

Uczestnicy płacą Wam pieniążki (przy zakładanej liczbie uczestników wyjdzie to 8000 zł) po to żebyście mogli zorganizować tę imprezę podczas której nagracie materiał wideo, który później opublikujecie w internecie zapewne czerpiąc z tego jakieś korzyści materialne? No w Hollywood by to raczej nie przeszło, szczególnie że za te uzbierane 8 koła dajecie w zamian ziemniaki, ryż i szałasy ;D

"Coś ci powiem... to nie jest trafna myśl. A przecież wiesz, co dzieje się z ludźmi, którzy tracą trafność sądu, prawda? (...) masz patrzeć prosto na to ostrze. To ci pomoże zachować trafność sądu" - George Stark

PostNapisane: 28 lut 2013, 00:09 
Honorowy członek forum
Honorowy członek forum

Idea bardzo fajna.
Przyznam, że koszt 500zł nie jest jeszcze tragiczny, ale dodając do tego koszta podroży... 700-800 zeta wyjdzie.

Mnie brakuje jednego tutaj ze strony organizatora - ubezpieczenia. Chyba, że gdzieś nie doczytałem. Spodziewam się, że i po to przydałby się Wam sponsor, a jeśli owego mielibyście nie zdobyć to może jednak warto mniej zarobić, a pokryć ze składek te ubezpieczenie właśnie, podkreślając tym fachowość i profesjonalizm przedsięwzięcia. Po pierwszej emisji, udowadniając dobry poziom zabawy w następnych edycjach może być prościej ze zdobyciem sponsoringu...

http://www.vagabundog.pl

PostNapisane: 28 lut 2013, 19:17 

Hej

Po pierwsze chciałbym zaznaczyć, że nie organizuję tego w celach zarobkowych, tylko dla czystej przyjemności, zabawy, doświadczenia, może w przyszłości coś z tego wyjdzie. Bardzo możliwe, że na tym stracę i sam będę musiał coś dopłacać od siebie.

500zł może się wydawać faktycznie dużo jak na "życie w buszu przez 2 tygodnie", ale zwróćcie uwagę na to jakie to wszystko generuje koszty. Pożywienie na 2 tygodnie, wynajem/kupno agregatu prądotwórczego, Toi Toi, butle z gazem, sprawy związane załatwieniem całego ternu na którym "impreza" będzie się odbywała, benzyna, kasety do kamery (pomijam kamery bo je już mamy), wszelkie narzędzia, naczynia dla obu plemion, materiały do zbudowania namiotów, pochodnie, buffy, telefon, benzyna do samochodu, wszelkie materiały do zorganizowania kilkunastu konkurencji w których będą rywalizować uczestnicy, nagrody i pewnie wiele innych rzeczy o których teraz zapomniałem a dodatkowo mnóstwo poświęconego czasu przed, w trakcie i po wyjeździe.

No i cena może ulec zmianie, jeżeli będzie komplet bądź "nad komplet" może to się zmniejszyć o 50/100zł.

Co do ubezpieczenia to w sumie masz tu rację, generalnie plan był taki, że jadą osoby pełnoletnie, które podpisują umowę gdzie biorą odpowiedzialność za siebie, a ubezpieczyć się mogą na własną rękę, ale sprawdzę ile by takie ubezpieczenie kosztowało, faktycznie wyglądało by to bardziej profesjonalnie.

generalnie miejsca jeszcze są, choć jeżeli chodzi o facetów to zaczyna być już ciasno ;)

PostNapisane: 28 lut 2013, 23:30 
Założyciel
Założyciel

Hejka,

No ja rozumiem, gdyby nie było tego nagrywania wszystko by było super, lux, malina. No wiesz o co chodzi, to trochę tak jakby uczestnicy "Wielkiego brata" płacili za udział w programie, tylko to jest jedyne ale :)

A tak na marginesie, to usunęli Twój post z tacticala? Jakbyś chciał patronat medialny abc-survival (wprawdzie teraz mam pewne problemy techniczne na stronie, ale wkrótce je naprawię), to pisz na PW. Ja tam jestem otwarty na wszelkie atrakcje i wydarzenia :)

"Coś ci powiem... to nie jest trafna myśl. A przecież wiesz, co dzieje się z ludźmi, którzy tracą trafność sądu, prawda? (...) masz patrzeć prosto na to ostrze. To ci pomoże zachować trafność sądu" - George Stark

PostNapisane: 28 lut 2013, 23:39 

Jeżeli chodzi o kamerę itp. to po prostu jest to pewnego rodzaju "test", nie jesteśmy profesjonalistami, wszystko robione na własną rękę, po prostu połączenie dwóch hobby "kamery" z "survivalem", czyli "survivor" :) Jak to słabo wyjdzie to przecież tego nie będziemy nigdzie pokazywać, jedynie uczestnikom, a jak fajnie, to czemu by nie pochwalić się szerszemu gronu ;)

no tak właśnie usuneli ;/ nie wiem w sumie czemu, bo wydawało mi się, że dałem to w dobrym miejscu ;/

co do "reklamy" to chętnie pw już idzie ;)

PostNapisane: 01 mar 2013, 10:09 
Honorowy członek forum
Honorowy członek forum

Stach napisał(a):
no tak właśnie usuneli ;/ nie wiem w sumie czemu, bo wydawało mi się, że dałem to w dobrym miejscu ;/

Pewnie potraktowali to jako nieczystą reklamę. Bez sensu - nie reklamujesz wczasów w Ciechocinku, tylko tematyczną imprezę dla ludzi właśnie z takich forów.

No nic. Powodzenia - ja na pewno nie skorzystam z powodu innych obowiązków w tym okresie. W innej sytuacji pewnie bym się skusił. Ale chętnie obejrzę efekty po zmontowaniu. :)

http://www.vagabundog.pl

PostNapisane: 01 mar 2013, 11:48 

Takie małe pytanka...

Organizowałeś już kiedyś coś podobnego?

Co do terenu na którym będzie się to odbywać. Napisałeś tam wszem i wobec, dokładną miejscówkę.... Czy mam gwarancję, że będzie tam bezpiecznie? Chodzi mi o to, czy nikt z poza tego programu nas nie najdzie tam i nie popsuje nam zabawy. Chodzi mi zwłaszcza o RYCERZY ORTALIONU (dresiarze), którzy tylko czekają na takie momenty. Wg mnie trochę źle to zrobiłeś... powinieneś napisać w jakim województwie to będzie się odbywać, a konkretną miejscówkę wysyłać mailem po zakonczeniu rekrutacji.

Czy jeżeli będzie więcej zgłoszen niż planujesz, to jaki jest proces rekrutacji? Czy będzie decydować tylko kolejność zgłoszen...

Cytuj:
Wyjazd ma charakter niekomercyjny, a koszty (500zł) pokrywają nocleg, wyżywienie, materiały, organizację zadań/zajęć/atrakcji, nagród i inne. Dojazd do Jędrzejowa jest we własnym zakresie. Można zabrać ze sobą kieszonkowe, które jednak będzie można wykorzystać dopiero po odpadnięciu z gry.

Za nocleg mam płacić w zbudowanym przez siebie szałasie, czy za miejsce na którym ten szałas stoi? (jeżeli tak to zakładam, że teren jest prywatny)

Co do rzeczy materialnych, skoro nie można użyć ich w trakcie "gry" to gdzie można je przetrzymywać, bo przecież nie będę ich targał cały czas przy sobie? będzie jakiś punkt DEPOZYTU, i czy będą te rzeczy bezpieczne i jaką mam na to gwarancje...

I na koniec.
Jeżeli pobyt tam okaże się tańszy niż te założone 500zł to czy jakoś się z tego rozliczysz z uczestnikami?

edit: doczytałem o depozycie.. ok przepraszam. Tylko czy mam gwarancje że to bezpieczne

PostNapisane: 01 mar 2013, 13:00 

Cytuj:
Organizowałeś już kiedyś coś podobnego?

zależy co to znaczy "coś podobnego", różne wyjazdy tak, ale jedynie dla siebie i znajomych, nie dla tak dużej grupy.

Cytuj:
Czy mam gwarancję, że będzie tam bezpiecznie?

takiej gwarancji nie masz nawet w domu ;) Ale gmina i leśniczy już wie, że coś takiego organizuję. Policja i Straż Pożarna też będą poinformowane, co, jak, gdzie i kiedy.

Co do tego, że ogłosiłem wszem i wobec o miejscu, to ciężko mi coś powiedzieć, masz rację, że zawsze istnieje takie ryzyko, że ktoś będzie chciał nam zepsuć zabawę, ale jeżeli będziemy się trzymać pewnych zasad to nie powinno się nic stać, a dodatkowo do najbliższej wioski jest +/- 3 km i to przez bagna, las i rzekę, więc jest to dość mocno odizolowane miejsce.

Cytuj:
Czy jeżeli będzie więcej zgłoszen niż planujesz, to jaki jest proces rekrutacji? Czy będzie decydować tylko kolejność zgłoszen...

Zarówno jedno jak i drugie może decydować, osoby, które wcześniej się zgłoszą mają większe szanse, ale będą są na bieżąco informowane czy mają pewne już miejsce czy nie.

Cytuj:
Za nocleg mam płacić w zbudowanym przez siebie szałasie, czy za miejsce na którym ten szałas stoi? (jeżeli tak to zakładam, że teren jest prywatny)

Teren jest prywatny. Płaci się za teren i materiały do szałasu/namiotu.

Cytuj:
Co do rzeczy materialnych, skoro nie można użyć ich w trakcie "gry" to gdzie można je przetrzymywać, bo przecież nie będę ich targał cały czas przy sobie? będzie jakiś punkt DEPOZYTU, i czy będą te rzeczy bezpieczne i jaką mam na to gwarancje...

Tak, wszystkie rzeczy można zostawić w "bazie", gdzie będą organizatorzy, cały czas tam ktoś będzie.

Cytuj:
Jeżeli pobyt tam okaże się tańszy niż te założone 500zł to czy jakoś się z tego rozliczysz z uczestnikami?

Ogólnie, powinienem wiedzieć co i jak dokładnie jeszcze przed wpłatami i wtedy bym zniżył cenę, ale jeżeli się okaże, że wszystko wyjdzie dużo taniej to tak, bądź po prostu zorganizuję to lepiej wszystko, dodam jakieś nagrody czy cos takiego itp. itd. ale jak będę miał każdemu oddawać po "kilka" zł to nie będę się w to bawił.

pytanie czy jak się okaże że wyjdzie drożej to czy po wyjeździe byś dopłacał? ;>

PostNapisane: 01 mar 2013, 13:05 

Stach napisał(a):
pytanie czy jak się okaże że wyjdzie drożej to czy po wyjeździe byś dopłacał? ;>

Oczywiście, że... nie :mrgreen:
Jeżeli się zapisuję, to na takich warunkach jakie były przed wyjazdem, to chyba logiczne. Chyba że w umowie umieścisz klauzule o ewentualnych dodatkowych kosztach, ale też w jakiś granicach...

Ja nie jestem zainteresowany, ale mój kumpel. Dlatego się tak dopytuję :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1