Switch to full style
Najważniejsze wyposażenie każdego piechura.
Odpowiedz

Pochwal się plecakiem

04 gru 2014, 23:26

Musze się na dniach wybrać do sklepu ze statywem i się przekonać :D dzięki za opinie ;)

Pochwal się plecakiem

05 gru 2014, 13:36

Z doświadczenia:
Statyw można tak nosić bez większych problemów, ale powinieneś go jeszcze związać streczem albo taśmą izolacyjną, bo go wytrzepie i śrubki powypadają. I nie mówię tu o jakichś dużych dystansach bo mi na 50 km tak się zrobiło.

Pochwal się plecakiem

05 gru 2014, 15:16

Troche to partyzanckie rozwiązania, ale fakt, można i tak :) trzeba czasami improwizować.

Pochwal się plecakiem

22 sty 2015, 13:10

Uzywalem podobnego stylowo plecaka, tylko ze Texara. Tak czy inaczej rzadko kiedy poruszalem sie bez statywu. Do usztywnienia na wysokosci raczki statywu uzywalem jednej sznurowki i bylo to wystarczajace (sznurowka oplatala statyw przez raczke wlasnie). Do jednego z dolnych trokow wsuwalem jedna badz dwie z nozek trojnoga i tyle. Wazne bylo to aby nogi statywu nie wystawaly ponizej podstawy plecaka, czasem szybko stawialo sie go na glebie... dzieki temu statyw nie zahaczal i nie przeszkadzal przy postawieniu plecaka, a przez to ze wystawal ponad plecak latwo bylo siegnac po drodze reka i wyczuc czy nie odpadl. :D

Ale suma sumarum... przytroczenie statywu czy czegokolwiek do plecaka nie stanowi chyba jakiegos problemu? Taki plecak majac tyle trokow daje tyle mozliwosci, ze hoho.

Pochwal się plecakiem

23 wrz 2015, 23:07

żeby odświeżyć wątek pochwalę się swoim:) używam aktualnie Wisporta takiego oto; https://www.militaria.pl/wisport/plecak ... p45178.xml , dla mnie bardzo dobry,

Pochwal się plecakiem

13 lut 2016, 16:58

Polecam wisport reindeer 55 (jest też 75). Ja mam 55L. Co najważniejsze ma stelaż. Plecaki bez stelaża po prostu wypadają z konkurencji. Raz że nie masz wentylacji, dwa że udźwig i rozmieszczenie masy robi się łagodniejsze.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Odpowiedz