Teraz jest 17 paź 2018, 02:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 paź 2012, 22:24 

Witam.
Tu będziemy pokazywać swoje plecaki:)

Ja zacznę:
Mój plecak to taka 18 do szkoły marki UMBRO kupiony na wyprzedaży.
Jest mało pojemny ale za to wytrzymały potrafi nieść 20 kg przez 6h i nie naciąga szwów.
Brakuje mu pasa piersiowego i biodrowego ale jako tako jestem zadowolony

Oceniam go na 3/5

Potem wstawię zdjęcia bo nie mam zamiaru robić zdjęcia plecaka o 11 w nocy :D

PostNapisane: 20 paź 2012, 22:48 
Honorowy członek forum
Honorowy członek forum

A się pochwalę, bo aż kocham swój plecaczek. :mrgreen:
Używam go od dobrych pięciu lat i za nic nie zamienię go na inny.

Przez te lata jedyną usterką jak się w nim zdarzyła to pęknięcie plastikowej sprzączki przy prawym pasie.
Wszystkie sprzączki chcę zamienić na metalowe, ale jakoś nie ma kiedy się za to zabrać. Póki co chodzę z zasupłanym łączeniem pasa i nie narzekam. :mrgreen:

podgląd ze strony - też mi się zdjęcia nie chce robić :)
Załącznik:
txr__black_363.jpg

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

http://www.vagabundog.pl

PostNapisane: 21 paź 2012, 15:26 

Mam bardzo podobny plecak jak ten na górze. Też uważam e jest świetny:P. Mój jest zielony tylko. Kiedyś na 3-dniowe wypady brałem moją 70-tkę. teraz bez problemy pakuje się w tą 40-tke i jestem wniebowzięty!. Do wszystkiego łatwy dostęp. Tu ubrania, tu sprzęt itp. Jest genialny i naprawdę polecam! http://www.zielonysklep.pl/plecaki-takt ... -501.html- ten sam tylko że 50.

PostNapisane: 21 paź 2012, 18:46 

nie mam zdjęcia ale znalazłem go w internecie
http://allegro.pl/plecak-oryginalny-umbro-im1200n-40-okazja-i2558170311.html

PostNapisane: 24 paź 2012, 18:52 

Do małych wędrówek (2-3 dni). Używam plecaka jeszcze z lat, kiedy chodziłem do liceum. Plecak Outhorn'a 20l. W zupełności mi taki wystarcza. Każdy uważa, że ta firma jest do... Nie wiem jak z plecakami większymi, ale te małe spełniają swoje zadanie znakomicie. (firma mi nie zapłaciła za chwalenie tego produktu, żeby nie było :D ) Wiem, że zależy to od tego, kto jak dba i w jakich warunkach się znajduje. Jednak jeśli planuje wypad dwudniowy to raczej nie zamierzam przedzierać się po pas przez bagno itp. Będąc na jednym z wypadów jako gość, zauważyłem jak niektóre osoby traktują plecaki i to już bardziej "poważnych" firm (rzucają, kładą na brudnym podłożu itp...). Wiem, że ich plecaki wytrzymają to bardziej niż mój, bo tak gwarantuje producent, ale czy warto tak z nim postępować?

Do większych wypraw (ponad 3 dni) mam Plecak ALICE Medium po małych przeróbkach, gdyż plecak oprócz trzech ładownic był zwykłym workiem :) Trochę go przerobiłem i dorobiłem kilka ładownic :) Jestem zadowolony z niego, zwłaszcza z tego, ze ma zewnętrzny stelaż przez co lepsza jest cyrkulacja powietrza między plecami a plecakiem.
To tyle:)

PostNapisane: 30 paź 2012, 12:43 

Załącznik:
czarna_pantera.jpg

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 31 paź 2012, 14:44 
Założyciel
Założyciel

Wyjątkowo piękny obrazek :P Jak adres nie kończy się na .jpg .gif .bmp .png czy inne to nie jest to adres bezpośrednio obrazka ;)
Mój zasobnik piechoty górskiej
Obrazek
Ja mam trochę inny odcień. Obecnie stoi spakowany jako "plecak ucieczkowy" bo się domownicy żalili na manierki, kubki, śpiwory etc. Biorę go tylko na dłuższe wypady.

Quechua Forclaz 40 Rucksack - 40 L
Obrazek

A tutaj znacznie mniejszy z Koodzy. Łatwiej z nim złapać stopa i jak się ładnie spakujemy to pomieści podstawowy ekwipunek.

"Coś ci powiem... to nie jest trafna myśl. A przecież wiesz, co dzieje się z ludźmi, którzy tracą trafność sądu, prawda? (...) masz patrzeć prosto na to ostrze. To ci pomoże zachować trafność sądu" - George Stark

PostNapisane: 31 paź 2012, 15:37 

Ja używam Berghaus Munro z demobilu z Bundeswehry. Plecak bardzo wygodny i lekki, kolorek ma fajny a co ma pomieścić to pomieści. Pojemność 35 litrów.
Zdjęcie zapożyczone z internetu
Obrazek

PostNapisane: 04 lis 2012, 14:06 

Połaziłem trochę z tym plecaczkiem i nic się nie wrzyna- szelki są dość szerokie (około 5-6 cm) no i fajną sprawą jest pas biodrowy. Ogólnie jestem z plecaka bardzo zadowolony :)

PostNapisane: 07 kwi 2013, 11:12 

Ja jak na razie nie mam się czym chwalić,ale mam pytanie, czy miał ktoś do czynienia i może się podzielić swoimi odczuciami na temat plecaków typu Bergen lub Bundeswehry? chodzi mi raczej o kontraktowe, a nie szyta na rynek cywilny.Do tej pory zasuwałem z worem transportowym U.S., jest to pojemne tak że mój cały zimowy szpej się mieści, ale to na dłuższe marsze się niestety nie nadaje,po powrocie ze zlotu trzy dni mnie karczycho bolało .

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1