Teraz jest 21 kwi 2018, 10:20

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 paź 2012, 18:48 
Założyciel
Założyciel

Dział w którym każdy może (a nawet powinien) przywitać się z innymi użytkownikami, oraz powiedzieć kilka słów o sobie.

"Coś ci powiem... to nie jest trafna myśl. A przecież wiesz, co dzieje się z ludźmi, którzy tracą trafność sądu, prawda? (...) masz patrzeć prosto na to ostrze. To ci pomoże zachować trafność sądu" - George Stark

PostNapisane: 17 paź 2012, 02:17 
Honorowy członek forum
Honorowy członek forum

Witam serdecznie,

Na początek proszę się nie zrażać nickiem. Nie jestem ani zamachowcem, ani też fanatycznym Conanem Barbarzyńcą itp. Po prostu lubię pobyć czasem (czyt. często) samemu - krótko mówiąc lubię się odseparować. :)
A na imię mam Adrian.

Cóż mogę o sobie powiedzieć?
Obecnie wiek Chrystusowy i mam nadzieję, że nie mój ostatni. Gdyż... mam nadzieję trochę jeszcze w życiu "poałtdurować".

Co lubię najbardziej z tematu outdooru?
Przede wszystkim marsze. Swoje marsze współdzielę z psem. Jeszcze nie zawodowo, ale mamy taki zamiar - ogólnie dog-trekking.
Kiedy tylko można - w górach. Mam zresztą nadzieję niedługo się tam przenieść. Obecne miejsce pobytu to "stolicznaja" - fatalne miejsce. Choć jako rodowity Warszawiak nie powinienem tak pisać. ;)

Spanie pod chmurką jak najbardziej, choć nieczęsto mi się to zdarza. I bardzo dobrze, bo w mieście świadczyłoby to tylko o zbytnim wypiciu. ;)

Co tam jeszcze... latać. Uwielbiam latać. I mam nadzieję móc wreszcie zrealizować kurs paralotniarski. O WingSuit'ach nie będę wspominał, ani tym bardziej o skakaniu ze stratosfery. :)

Zawodowo zajmuję się fotografią i grafiką. Fotografia, w zasadzie pasja nr 1 u mnie - też "outdoor", jeśli wziąć pod uwagę plenery, streety itp. :)

I cieszę się, że tu trafiłem. Sama strona bardzo fajnie skonstruowana, czytelnie i bogato w treść. Forum jak widzę kiełkuje, ale mam nadzieję, że się szybko rozkręci.

Pozdrawiam
Adrian alias separatysta ;)

http://www.vagabundog.pl

PostNapisane: 18 paź 2012, 21:00 

Witam
Nazywam się Dorian i mam 15 lat :D
Mieszkam w Bydgoszczy i interesuję się survivalem,
szeroko pojętym outdoorem i wszystkim co z tym związane :D

Bardzo się cieszę że strona ma własne forum :D :D :D
Pozdrawiam
pancerz1d

PostNapisane: 21 paź 2012, 14:46 

Witam!
Mam na imię Grześ, ale znajomi mówią do mnie Snajp. Mieszkam w Janowie Lubelskim. Survivalem, a raczej bushcraftem interesuję się od 15 roku życia, czyli jakieś 17 lat (ale ten czas leci). Aczkolwiek przez ostatnie kilka lat życie skutecznie mnie oderwało od lasu. Teraz powoli zaczynam do niego wracać.
Poza tym czasami pływam pontonem po rzekach, chodzę po górach, gram w paintball, i lubię spędzać czas na wolnym powietrzu.

Tytuł: Elo
PostNapisane: 21 paź 2012, 18:43 

Jestem Mateusz,interesuję się:komputerami,nożami,kryształami(minerałami) i filozofią.Aha i jeszcze coś, Witam Wszystkich :D :D :D

PostNapisane: 24 paź 2012, 18:00 

Witam wszystkich.
Na imię mam Piotrek. Lat 28.
Nie pamiętam od kiedy się interesuję survivalem... Chyba wszystko zaczęło się w ZHP - pionierka i te sprawy... Chodź samo słowo "Survival" znane jest mi od niedawna (bodajże 2 lata).
Coś o mnie?
Lubię przyrodę, cenię sobie ciszę i spokój. Z zainteresowań innych to: kultura słowiańska, motoryzacja (zwłaszcza jeśli chodzi o markę Mitsubishi), jednak nic nie przekłada się na wypoczynek z dala od cywilizacji.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

PostNapisane: 31 paź 2012, 12:02 

Cześć :D
Na imię mam Szymon i mam 16 lat.
W Bushcraft tak na poważniej bawię się od jakiś niecałych dwóch lat, ale do bliskiego kontaktu z przyrodą ciągnęło mnie od zawsze. Interesuję się wszystkim co z przyrodą jest związane aktualnie przede wszystkim botaniką i prymitywnymi technikami "przetrwania" w terenie.

PostNapisane: 30 lis 2012, 19:15 

Witam serdecznie,
Mam na imię Rafał, mam 22 lata, interesuje się survivalem, boksem, piłką nożną, inwestycjami, bezpieczeństwem wewnętrznym, psychologią, muzyką i tego typu sprawami. Sam chciałem w niedalekiej przyszłości założyć własne forum poświęcone tylko i wyłącznie temu, jak przetrwać w "dziczy", nawet tej miejskiej :lol:
Forum "na początku drogi" ale całkiem fajne i pewnie zabawię tu dłużej, a nóż dowiem się jakichś ciekawych rzeczy.
Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników.

PostNapisane: 01 gru 2012, 19:24 

Witam wszystkich.
Mówią na mnie Biały mieszkam w Bytomiu.
Mam dziwne (jak dla innych) podejście do życia, ponieważ zawsze chce być na wszystko przygotowany. Bardzo lubię wypady survivalowe i inne paramilitarne zajawki.

PostNapisane: 06 gru 2012, 17:20 

Cześć, witam wszystkich, jestem nowy na forum.
Nazywam się Sebastian i mam 16 lat. Survivalem interesuję się już dawno.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1