Teraz jest 12 gru 2017, 03:20

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 paź 2014, 14:14 

No dobra jak na razie nic się na forum nie dzieje więc może ja wyskoczę z czymś nowym!?>>>UWAGA! UWAGA! UWAGA! Jak już wcześniej pisałem w innym wątku, chciałbym skrzyknąć kilka osób do wspólnego uprawiania survivalu/obozwania. Grupa docelowo miała by liczyć od 4 do 6 osób, z których każdy miałby swoją specjalizację, np.; kucharz, medyk, inżynier ale to kwestia do przedyskutowania. Do tej grupy zapraszam osoby niedoświadczone lub z małym doświadczeniem ale za to zapaleńców :) bo inaczej to nie będzie miało sensu. będziemy jeździć na szkolenia oraz doskonalić we własnym zakresie, liczę też na dobrą zabawę i koleżeńską postawę jeden wobec drugiego... Bardzo dobrze by było aby chętne osoby pochodziły z Warszawy lub miejscowości ościennych, to ułatwiło by znacznie spotykanie się i omawianie ważnych tematów. Jest też możliwość urządzania konferencji poprzez użycie SKYPE'a lub Team SPEAK'a (technologia nie może być nam obca :D ). Jeżeli znajdzie się jakiś straceniec :D, który chciałby się zrzeszyć w takiej grupie to zapraszam i proszę o kontakt na PW lub Email'a, odpowiem na każde pytanie... Zapraszam!!!

PostNapisane: 27 paź 2014, 20:09 

Jest nas w tej okolicy sporo, chociaż na forum niewielu. Spotykamy się w terenie co jakiś czas by powłóczyć się po lasach, obozować lub podszkolić wzajemnie w różnych dziedzinach.

Nie stanowimy jakiejś zwartej grupy, ale na info o jakimś weekendowym wydarzeniu zawsze zjawi się kilka osób.

Z której strony Warszawy mieszkasz?

PostNapisane: 27 paź 2014, 20:16 

Ursynów-Kabaty przy samym, samiuśkim lesie :) czemu z twojego bloga nie można wysłać do ciebie email'a?

PostNapisane: 28 paź 2014, 10:39 

Mieszkam po drugiej stronie Wisły. Dam Ci znać, jakby klarował się jakiś wypad lub warsztaty.

Na blogu w formularzu kontaktowym mam jakąś awarię a niestety nie mam ostatnio czasu by nad tym popracować. Zapraszam na FB: https://pl-pl.facebook.com/pages/ludzkietropypl/366567546804853

PostNapisane: 28 paź 2014, 13:57 

Było by fajnie gdybyś dał znać, generalnie szukam kogoś kto tak jak ja chciałby zacząć bo mam głębszy plan... ale każda pomocna ręka sie przyda ;) dzięki

PostNapisane: 05 sty 2015, 18:24 

up...

PostNapisane: 21 sty 2015, 11:01 

Siema Marqs jak tam wypady organizujesz cos na wiosne?

PostNapisane: 21 sty 2015, 11:08 

Marqs.G napisał(a):
będziemy jeździć na szkolenia oraz doskonalić we własnym zakresie, liczę też na dobrą zabawę i koleżeńską postawę jeden wobec drugiego...

Jakie masz na myśli szkolenia i czy będzie to obowiązek?

PostNapisane: 21 sty 2015, 12:25 

Marqs.G napisał(a):
Do tej grupy zapraszam osoby niedoświadczone lub z małym doświadczeniem ale za to zapaleńców :) bo inaczej to nie będzie miało sensu.

Nie wiem jak kolega Michał Ok ale ty Lupus to zdaje się stary wyjadacz jesteś :), ok szkolenie nie będą obowiązkowe bo chodzi i o zabawę i dobre spędzenie czasu z dala od domu. Ale już same wypady i usiłowanie rozpalenia ognia krzesiwem będzie dla mnie szkoleniem bo nie robiłem tego nigdy :D . Nie mniej jednak na szkolenia jakieś trzeba będzie pojechać a przy najmniej te osoby które nigdy na takich nie były w tym ja oczywiście. Z reszta taki wyjazd na szkolenie w kilka znanych osób to chyba dobry pomysł lepszy jak wyjazd samemu :) . Co do organizowania wypadów na wiosnę jak na razie to mogę sobie sam wypaść do lasu kabackiego jak będzie więcej osób to możemy sobie wtedy coś dogadać i gdzieś wypaść...
EDIT...
Zdaje się że nie do końca odpowiedziałem ci Lupus na twoje pytanie. Myślę że najlepiej byłoby skorzystać z bazy szkoleń osób, firm, instytucji, które takowe organizują. Przykładowo, wiele dobrego słyszałem o SurvivalTech'u robią dość często szkolenia trzeba tylko wybrać termin, Ciekawie może być też u Tracker Camp'a no i było by miło skorzystać z umiejętności takich osób jak ty Lupus wszak jesteś instruktorem...

PostNapisane: 21 sty 2015, 13:10 

Ja chcem milo spedzic czas i nieważne czy to bedzie szkolenie czy nie, byle spotkac sie z ludzmi o podobnej zajawce to sie liczy. A ty marqs bedziesz chcialsiezapisac na szkolenie? bo tak sobie mysle ze moze tez bym sie lapal na takie cos
;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1