Teraz jest 17 sty 2018, 15:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lut 2015, 18:16 

Witam wszystkich użytkowników!

Jestem nowym użytkownikiem, który wszedł na to forum właśnie w celu napisania tej wiadomości. Jestem studentem z Gliwic i amatorem survivalu z małym doświadczeniem. Nie wiem czy też tak macie ale spośród kilkunastu czy kilkudziesięciu naszych znajomych nikt się survivalem nie interesuje albo się interesuje ale to tylko czcze gadanie, bo tyłka nigdzie nie ruszy. Krew mnie zalewa, bo obracam się w środowisku militarnym ale wychodzi na to, że jednak pseudo-militarnym. Nieważne...

Tak czy siak liczę na to, że właśnie takie działy na forum mi pomogą. Szukam ludzi do wspólnych wypadów gdzieś w dzicz, do lasu mówiąc wprost w miejsce gdzie można się sprawdzić w dziale survivalu, pogadać przy ognisku, pooddychać świeżym powietrzem, odpocząć od zgiełku miast.
Cudownie by było gdyby udało mi się zwerbować lub dołączyć do ludzi na Śląsku - odległość nie jest taka rażąca i na przykład spotkanie na piwie, poznanie się przed wypadem nie byłoby czymś upierdliwym dla nikogo. Nigdy nie wiemy z kim się wybierzemy do lasu a nie chciałbym pojechać do lasu, z dala od cywilizacji z jakimś psycholem z survivalową, ostrą maczetą (bez urazy dla wszystkich survivalowców z maczetami)

Ale oczywiście brak mi wyjazdów, ekipy dlatego nawet poza granicami Śląska inne województwa wchodzą w grę. Więc szukam innych samotnych dusz lub z chęcią zostanę przygarnięty do jakiejś innej ekipy.

A jeśli nie jesteście w stanie mi pomóc tutaj to bardzo bym prosił o jakieś linki do innych stron, czy nawet bezpośrednio do jakiś ekip, klubów czy coś gdzie będę mógł znaleźć kogoś na wypady.

Można pisać o mnie na maila lub na priva! Jestem otwarty i chętny na wszystko o ile tyczy się to survivalu!

Pozdrawiam wszystkich!

PostNapisane: 22 lut 2015, 11:21 

cześć i czołem.
Ze śląska to jest pare osób. Jedna napewno, ale w tej chwili jest na emigracji :) jak wróci to napewno sie odezwie.
Pozdrawiam.

PostNapisane: 22 lut 2015, 14:00 

Cześć.

Działam głównie w okolicach Wodzisławia i Rybnika. Na mojej stronie możesz zobaczyć czym mniej więcej się zajmuję. Jakby co to zapraszam :)

PostNapisane: 28 lut 2015, 23:10 
Założyciel
Założyciel

Hejka,

ja aktualnie Ci nie pomogę bo siedzę w Holandii, ale skumaj się ze Strzelcami z Sosnowca lub ewentualnie Katowic. Poznasz ludzi o podobnej pasji i zawsze możecie stworzyć własną grupę.

"Coś ci powiem... to nie jest trafna myśl. A przecież wiesz, co dzieje się z ludźmi, którzy tracą trafność sądu, prawda? (...) masz patrzeć prosto na to ostrze. To ci pomoże zachować trafność sądu" - George Stark

PostNapisane: 16 maja 2015, 10:56 

Cześć jestem z chorzowa wiec niedaleko rowniez interesuje sie survivalem i rowniez niemam ogromnego doswiadczenia a chcialbym doskonalic sie w tej dziedzinie same ksiazki to nie to samo co praktyka w odludnych miejscach brak mi jednak kogos kto podziela moje zainteresowani i kogos z kim muglbym zorganizowac jakis wypad gdybys mial ochote pogadac to pisz lub dzwon 884802893 pozdrawiam Krzysiek

PostNapisane: 28 wrz 2015, 11:05 

Witajcie
Też jestem ze Śląska (okolice Zawiercia). Od dawna zbieram się w sobie by zainteresować się tym tematem. Jednak taka zabawa samemu mniej cieszy. Książki i inne poradniki to nie wszystko. Dlatego chętnie się z kimś zakumpluję aby to nauczyć się co trzeba. :)

P.S.
Jako że działam również w grupie rekonstrukcji historycznej (wczesne średniowiecze) jestem również zainteresowana propozycjami z tego zakresu. Zostawiam numer do kontaktu 535 150 997.

PostNapisane: 03 sty 2016, 21:27 

Witajcie
Zapoznam chętnych na wyjścia i wyjazdy survivalowe z lublina i okolic 517432119

PostNapisane: 11 sty 2016, 22:53 

Poszukuję ludzi z woj lubelskiego na wspólne wypady i treningi 517432119

PostNapisane: 24 sty 2016, 19:05 

Ja również jestem zainteresowany ale myślę, że wypady dobrze byłoby uzgodnić z wyprzedzeniem. Mój rejon to aktualnie pomorze(teraz) ale otwarty jestem na szerokie propozycje ;).

PostNapisane: 06 mar 2016, 21:03 

witam okolice czestochowy tez bym sie do kogos podlaczyl i zrobil jakis wypad

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1