Teraz jest 21 maja 2018, 16:04

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2016, 21:34 
Założyciel
Założyciel

Szkoda że tak daleko, ale rejony piękne.

"Coś ci powiem... to nie jest trafna myśl. A przecież wiesz, co dzieje się z ludźmi, którzy tracą trafność sądu, prawda? (...) masz patrzeć prosto na to ostrze. To ci pomoże zachować trafność sądu" - George Stark

PostNapisane: 24 mar 2016, 17:35 

Ok, jak najbardziej możemy się wybrać jak będzie trochę cieplej. Zarówno las Kolbudzki i Wejherowski mnie pasuja. To co w Majówke?

PostNapisane: 30 mar 2016, 08:26 

Można poszlajać się po lasie wejherowskim i/lub Puszczy Darżlubskiej na północ. Fajnie byłoby skończyć gdzieś nad morzem (np. Karwia/Jastrzębia) lub j. Żarnowieckim, ale to już bardziej kwestia jak dużo będziemy mieli zamiar chodzić, a ile obozować, no i oczywiście ile czasu zajmie marsz.
Ale to tylko jedna z propozycji =p

PostNapisane: 30 mar 2016, 19:22 

miodnie

PostNapisane: 02 kwi 2016, 21:32 

W Puszczy Darżlubskiej nigdy nie byłem wiec dla mnie brzmi fajnie:) Ile dni myślicie? 2, 3? Dla mnie by pasowało zacząć w Sobotę 30.04 bo w pon będę pewnie pracował:/

PostNapisane: 02 kwi 2016, 23:45 

Ja też jestem chętna - zwłaszcza szlajanie się po lesie wejherowskim i Puszczy Darżlubskiej brzmi zachęcająco :) Wędruję tu dość często, ale sama, z chęcią spotkam się w większym gronie.

Pozdr.

PostNapisane: 03 kwi 2016, 16:32 

No panowie. Jest i czeresienka. Mi też wstępnie pasuje każdy weekend kwietnia. Kwestia gdzie by się spotkać. Generalnie można się spotkać przy wyjściu z SKM WEJHEROWO GŁÓWNE. Potem można ruszyć w kierunku ul. OFIAR PIAŚNICY. Ta ulica-dróżka prowadzi w sam środek lasu w kierunku puszczy darżlubskiej. Piechotą to z 3km do linii lasu. Zaś z 8 km do miejsca w którym byśmy mogli nocleg robić. [EDYTOWAŁEM]

Potwierdźcie każdy z osobna możliwe terminy. Załączam proponowane miejsce gdzie można obozować. Jakieś kilkaset metrów od leśniczówki muza. Sprawdzone odludzie, ponadto leśniczówka jest źródłem wody ze studni. Można iść nawet dalej aż do darżlubia środkiem lasu.

https://www.google.com/maps/dir/Przysta ... 2?hl=pl-PL

(omyłkowo google maps prowadzi od Nanic, ale przez główny ;])

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Ostatnio edytowano 10 kwi 2016, 10:38 przez tomecki_PL, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 04 kwi 2016, 09:25 

Ja mam w sumie wszystkie soboty na pewno wolne. Majówka z kolei w całości (pt popołudnie - wtorek) wolna, więc mogę zaszaleć =p
Jeśli chodzi o miejsca obozowań to zdam się na Ciebie Tomek, bo tu mam małe doświadczenie.. do tej pory byłem zawsze bardziej piechurem =) Muza wydaje się całkiem w porządku, kilka razy byłem w okolicy i kojarzę, że miejsce jest zacne, żeby się rozłożyć.

Będziemy też jeszcze musieli ustalić co zabieramy. Osobiście jestem minimalistą w tej kwestii. Chyba najciężej może być z żarciem, bo nie wydaje mi się, żeby było tam za bardzo na co polować =p

PostNapisane: 09 kwi 2016, 19:52 

Dzieki tomecki za mape. Jak dla mnie trasa git. Jestem wolny weekend 23-24.04 i 30.04-01.05.

PostNapisane: 10 kwi 2016, 10:36 

No to ustawka na weekend czyli 23/24. Proponuję wymarsz piechotą o 11:00 AM (sobota) spod dworca Wejherowo. W niedzielę rano powrót na przełaj do Redy proponuję.
Kto chętny ten stawia się o 11ej w Weju. Ja osobiście biorę mięsko, i nie biorę alko, acz wolna wola.
Gratis link do mojej listy podróżnej (biorę minimum):
https://drive.google.com/open?id=0BzLDQ ... GkwZEdKXzA

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1