Teraz jest 19 sie 2018, 17:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 kwi 2016, 21:24 

Bede do zobaczenia.

PostNapisane: 17 kwi 2016, 11:30 

Szkoda, że wracam do Gdańska w niedzielę bo chętnie bym dołączył. Dajcie relację z wypadu i kiedy jest w planach następny :)

PostNapisane: 17 kwi 2016, 19:25 

Prawdopodobnie też będę, ale nie wiem, czy zostanę na całą noc =/
Alkohol to się bierze na biwak, a nie na survival/bushcraft =p

PostNapisane: 18 kwi 2016, 09:49 

No nie wiem. Piwo jest dobre na zakwasy (a ja akurat się przedźwignąłem ostatnio), na zasypianie, na morale. Ja chyba wezmę ze dwa ciemne. Zresztą jak tylko naprawię samochód (pewnie środa-czwartek) to pojadę tam i trochę poznoszę drewna bo chcę tam rozbudowywać obozowisko, gromadzić opał, wykopać jakąś mini ziemiankę, zrobić wychodek. Ja tam byłem już parę razy i za każdym razem staram się coś dodać. Od katowania się mam wyjazdy na stopa. Tam chcę odpocząć, potestować narzędzia, zabrać kota. Natomiast w sobotę bez samochodu będę. Cieszę się z każdej osoby która się stawi.

PostNapisane: 18 kwi 2016, 15:42 

Shlizer chyba stanowczo przesadzasz, wszystko dla ludzi z rozsądkiem ;)

PostNapisane: 19 kwi 2016, 10:36 

Nie zrozumcie mnie źle - ja nikomu nie bronię pić.. zresztą jeśli to ma być luźny wypad to jakby nie patrzeć jest to biwak* =p
Na sen natomiast moim środkiem jest zmęczenie, a na morale zawsze w żelaznej racji znajduje się słodki batonik (ew. jak jest chłodniej - czekolada) =)

W sprawie opału - mogę od ojca załatwić trochę drewna, bo ostatnio trochę drzewek trzeba było pościnać i nie ma co z tym zrobić =p

* względnie piwak, ale tu obowiązkowa jest ziemiankowa lodówka =p

PostNapisane: 21 kwi 2016, 07:47 

Dobra przetarłem szlak. Pojechałem tam wczoraj z kotem. Zimno w pizdu, około 2 stopnie w nocy. Dużo opału schodzi, a jak zasnąłem to obudziłem się w szronie za plecami, ale było magicznie. Dziki i sowy też nie pomagały.
--- Proponuję małą korektę planu ! --- pojedziemy z weja spod stacji moim samochodem (zielone seicento, godz 10 bez zmiany) i następnego dnia też nim wracamy. Na początek tak lepiej bo samej roboty ze schronieniem i opałem będzie tak dużo że na tym trzeba skupić siły. W nocy warty palacza. Przyda się sznurek naturalny, piła albo sieksa, GWIZDEK. (ja mam dwie piły i siekse).

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 21 kwi 2016, 18:18 

Mam piłe małą reczną składana, wezme ze sobą. Ok, bede o 10:00 przed dworcem. Pogoda nas nie będzie rozpieszczała bo popada w Sobote.

Kot na warcie ogniskowej:)

PostNapisane: 23 kwi 2016, 11:51 

Widzę, że wycieczka już ładnie ustawiona :) Ja mam wolny dopiero weekend majowy, więc gdyby ktoś miał chęć się gdzieś wyrwać np. na jednodniowy wypad pieszy lub rowerowy w Puszczę Darżlubską, to ja z przyjemnością :)

PostNapisane: 24 kwi 2016, 19:02 

https://www.youtube.com/watch?v=5EndeTZUJ8k Sprawdźcie czy film działa. Pamiątka jest. Czas umówić się na jakąś rybkę. Może na jakiś bushcraft ale jak temp. podrośnie bo dupsko zmarzło ;]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1