Teraz jest 20 cze 2018, 08:24

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kurtka kangurka
PostNapisane: 02 gru 2014, 14:31 

Jak się boisz to nie zamawiaj. A swoją drogą ta kurtka to nic nadzwyczajnego i do tego droga jak cholerę. Ogólnie firma dupy nie urywa. Co ta kurtka ma wspólnego z głównym nurtem wątku, z autdoor'em oprócz sugerujacej nazwy firmy. Nawet cena odstrasza w moim przekonaniu. Jakoś tak mam wrażenie że bardziej chciałeś zareklamować firmę niż zapytać...

Tytuł: Kurtka kangurka
PostNapisane: 03 gru 2014, 09:36 

cześć Compass. Twój nick jest mi znajomy z dziwnych powodów. Czy nie jesteś, albo nie byłeś zarejestrowany na innym podobnym forum?

Żeby nie robić OT.
Kurtka nie na moją kieszeń w chwili obecnej. Tak więc nie wypowiem się na jej temat zbyt dużo. Cena może wygórowana, a może niska jeśli ma konkretne właściwości chroniące... Nic nie szkodzi na przeszkodzie jej kupna, przetestowania i zdania relacji tu na forum :D Gorzej może być, jak te 770zł wywalone w błoto będzie...

Compass napisał(a):
Kurtka jest mocna i wytrzymała również dzięki potrójnemu obszyciu szwów-ten opis mnie przekonuje,tylko nigdy nie zamawiałem przez net ciuchów

Czy znasz jakiegoś sprzedawcę, który nie chwalił by swojego produktu? Kiedyś kupiłem buty. Glany, Sprzedawca upierał się, że od spodu szyte, dodatkowo klejone, a szwy jeszcze dodatkowo zabezpieczone jakimś ustrojstwem. Z wyglądu bardzo mi się podobały FAKT... I jaka cena okazyjna była. Kupiłem je. Wytrzymały jeden sezon. Z tą kurtką może być podobnie (oby nie...) albo może być jeszcze lepiej niż w opisie.

Co do kupna z neta. Niechce mi się tego szukać, ale gdzieś jest prawo konsumenckie, że towar możesz oddać (w stanie nienaruszonym - czyli żadnych oznak użytkowania, wszystkie metki, etykietki mają być na kurtce) w ciągu 7 dni bez podania przyczyny. Poza tym możesz zapytać się sprzedawcy (wysłać maila do nich) czy w razie nie pasującego rozmiaru możesz oddać kurtkę a oni odeślą Ci kasę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1