Teraz jest 17 sty 2018, 14:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szukam odzieży
PostNapisane: 16 wrz 2015, 09:15 

Witam wszystkich! Odwiedzam Wasze forum, ponieważ szukam fachowej porady. Rozpoczynam swoją przygodę z survivalem i poszukuję fajnej odzieży. Fajnej, czyli porządnej, wytrzymałej i najlepiej moro. Planujemy wyprawę w Bieszczady dlatego już zaczynam się zbroić.

PostNapisane: 23 wrz 2015, 23:04 

zobacz sobie na odzież Helikona ! sam mam kilka części garderoby od nich i nigdy nie narzekałem.

PostNapisane: 29 wrz 2015, 12:27 

Wejdź sobie do sklepu Ofensywa.eu. Ja tam ostatnio wybierałam ubrania na wyprawę dla mojego ojca. Poprosił mnie o pomoc, więc poszperałam trochę w necie. Z tego co zdążyłam się zorientować to wszystkie popularne, topowe wielkie sklepy mają badziew, dlatego warto poszukać czegoś innego. Ta zasada stosuje się właściwie do wszystkiego, więc do nic odkrywczego. Kupiliśmy tam wszystko: od latarki, przez polar po porządne spodnie.

PostNapisane: 07 paź 2015, 12:01 

Helikon jest bardzo dobry, bojówki M65 to chyba z 10 lat miałem i wyrzuciłem ze starości bo nawet pół przetarcia w nich nie było. Ma tylko jedną wadę, jest dość drogi. Nie wiem jakie masz wymiary ale jeśli w miarę standardowe to możesz też poszukać mundurów z demobilu. Są zdecydowanie tańsze, a również bardzo dobre.

PostNapisane: 15 paź 2015, 19:31 

Zden napisał(a):
Helikon jest bardzo dobry, bojówki M65 to chyba z 10 lat miałem i wyrzuciłem ze starości bo nawet pół przetarcia w nich nie było. Ma tylko jedną wadę, jest dość drogi. Nie wiem jakie masz wymiary ale jeśli w miarę standardowe to możesz też poszukać mundurów z demobilu. Są zdecydowanie tańsze, a również bardzo dobre.

Patrząc na fakt, że 10 lat miałeś te spodnie i wyrzuciłeś ze starości a nie ze zużycia, to już wystarczający argument. I biorąc to pod uwagę cena nie jest wysoka...Ile tańszych par spodni przez te 10 lat musiałbyś kupić? Na pewno drożej by wyszło:)

PostNapisane: 16 paź 2015, 10:24 

Wejdź sobie tez na bron.pl , mają tam polary, spodnie , czapki różnych producentów , może znajdziesz coś ciekawego.

PostNapisane: 16 paź 2015, 16:22 

Ja ostatnio kupiłem takie http://www.hanet.com.pl/Spodnie-Wojskow ... top-Coyote
Poczytałem opinie na necie że są bardzo wytrzymałe, choć sam nie mogę jeszcze tego potwierdzić, ale jak na razie jestem zadowolony.

PostNapisane: 19 paź 2015, 08:10 

Włóczykij ja nie polemizuję z tą argumentacją, natomiast chodzi mi tylko o to, że nie każdy chce wydać na raz 250-300 zł na cały mundur. W takim wypadku niemiecki czy brytyjski demobil jest tu całkiem dobrą alternatywą.

PostNapisane: 26 lis 2015, 22:26 

Jeżeli Ci budżet nie pozwala no konkretne wydatki, najlepiej demobil. Odzież można kupić za dosłownie grosze, a jest praktycznie nie do zaje............. Często na allegro można kupić nową odzież z demobilu. Ostatnio były bojówki oliv francuskie, za 5.99 z demobilu. Przetestowane prze ze mnie i nie tylko. Można latami tarzać się w błocie.

PostNapisane: 12 mar 2016, 22:14 

Z racji tego iż to mój pierwszy post na tym forum chciałbym się przywitać mam na imię Paweł ;) pochodzę z południowej Polski i na prawdę uwielbiam podróże w niemal każdych warunkach. Korzystając z okazji chciałbym od razu pomóc koledze. Swoje ubrania zamawiam zawsze w sklepie wojok jest tam na prawdę fajny wybór i ceny do rany przyłóż ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1