Switch to full style
Nasi mali przyjaciele, czy odwieczni wrogowie?
Odpowiedz

jak się pozbyć kreta

09 paź 2013, 14:37

Dwa krety u mnie zagrytzła moja kotka.

jak się pozbyć kreta

11 gru 2013, 18:27

W moim przypadku pomógł proch glicerynowy odstraszyło go na rok potem przylazły następne ale to juz inna moja dziedzina życia. wiec szczegółów nie podam ze względu na paragraf za posiadanie prochu :) za to mogę polecić inny cukier i saletra piklowa (azotan potasu) i podpalić u kreta w noże zasypać aby dym się nie wydostawał a powędrował jego korytarzami (domyślam się ze tą mieszankę wszyscy znają. Powinno podziałać :)

jak się pozbyć kreta

10 lut 2015, 15:42

A myślałeś na nad założeniem siatki na krety? Podobno to jest bd sposób, poczytaj może w tym artykule.

jak się pozbyć kreta

10 gru 2015, 15:41

Witam, ja stosuję sprawdzony środek na kreta: Difenor http://difenor.pl. Jest szybki, skuteczny i nie powoduje niepotrzebnych cierpień u zwierzątek. Wcześniej też próbowałem działać na innych metodach (puszki na patykach, odstraszacze elektroakustyczne, pułapki i inne..) ale nic nie działało. Polecam bo jest to dobry środek na krety :)

jak się pozbyć kreta

10 gru 2015, 15:43

Witam, Ja polecam sprawdzony środek na kreta: Difenor http://difenor.pl. Jest skuteczny, szybki i nie powoduje niepotrzebnych cierpień u zwierzątek. Wcześniej również próbowałem innych metod (takich jak: pułapki, odstraszacze elektroakustyczne, puszki na patykach) i nic ;/ Wypróbujcie sobie to, bo to dobry środek na krety :)
Odpowiedz